Üretim

MOBİLYA SEKTÖRÜ

KOLTUK AYAĞI, MOBİLYA TEKERİ, BAZA AYAKLARI, DEKORATİF RAF APARATLARI, MOBİLYA BAĞLANTI APARATLARI, BAZA BAĞLANTI APARATLARI, SANDALYE, SEHPA

Asalet Uluslararası Dış Ticaret A.Ş. sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender üretim öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, Asalet A.Ş.’yi sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya parça ve aparatları arayışı içinde olan değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve mobilya sektörüyle alakalı tüm bağlantı ve aparatlardan ihtiyacınız olanı satın almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Sizleri kaliteden yararlanmak için ofisimize bekliyoruz.