Üretim

OTOMOTİV SEKTÖRÜ

FİLTRE KAPAKLARI, OTO HAVA FİLTRESİ, PLAKALIK, DİKİZ AYNA ARKASI, PLASTİK BAĞLANTI APARATLARI

Asalet A.Ş; girişimci ve yenilikçi yapısıyla, teknolojik alandaki gelişmeleri takip ederek ve faaliyet alanlarında uygulayarak, dünya standartlarındaki ürün ve hizmet kalitesini, küresel pazarlara sunarken farklılık yaratmaya ve çalışmalarının sürekliliğini sağlamaya devam etmektedir.

Asalet A.Ş, ilkeli çalışması ve kaliteye verdiği önem sayesinde hızla gelişip, yurtiçi ve yurtdışında otomotiv sektörüne en kaliteli ürünleri pazarlamaktadır.

Tasarımını ve imalatını kendi bünyesinde yapmış olduğu kalıplarla, farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerine plastik işleme konusunda hizmet vermektedir. 110 ton ile 360 ton arası plastik enjeksiyon makinalarıyla, 0,10 gr.’dan 1.000 gr.’a kadar ISO 9001 2008 kalite yönetim sistemi standartları uygulanarak plastik parça üretimi yapmaktadır.Üretim gamımızdaki ürünlerde PP, PE, ABS, POM, PC, PA6, PA66, PPE, TPE, gibi pekçok farklı türde hammadde kullanılmakta ve şeffaf, mikro, ince cidarlı, hassas ve kritik parçalar üretilebilmektedir.Ayrıca Tampon baskı, montaj ve gruplama gibi konularda hizmet vermektedir.